Eksper Danışmanlık Dış Ticaret Eğitim Hizmetleri A.Ş.

Eksper Danışmanlık Dış Ticaret Eğitim Hizmetleri A.Ş.

2009 yılında şahıs firması olarak kurulup, gün geçtikçe potansiyelini yaptığı projeler , verdiği eğitimler ve danışmanlık hizmetleri ile artırarak devam etmekte olup her geçen gün eğitim ve danışmanlık konularında getirdiği çeşitlilikler ile bu meslekte en kaliteli ve en faydalı nasıl olunur sorusunun cevapları doğrultusunda kendini yenileyerek önceliğin BİLGİ PAYLAŞIMI olduğu inancı ve anlayışı ile yoluna farklı bir kurumsal kimlikle devam etmektedir.

Hizmet profilimizde yer alan alanlarla ilgili olarak her türlü sorularınızı cevaplamak ve /veya almak istediğiniz hizmetlerle ilgili size yardımcı olmak ve her zaman yanınızda yer almak, “ doğru işi yaparken diğer taraftan işi doğru yapmak” vizyonu ile yönlendirmek Danışmanlık prensibimizin ilk maddesinde yer almaktadır.

Eksper Danışmanlık Dış Ticaret Eğitim Hizmetleri A.Ş. hizmet profilinde yer alan alanlarda ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz konularda destek almak istediğinizde telefon veya e-mail yolu ile bize ulaşabilir ve konusunda en uzman kişilerden doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Operasyona yönelik konularda ise firmanızın bir personeli gibi çalışmakta ve her türlü bağlantılarınızda iş yükünüzü hafifletici yaklaşımlarda bulunmaktayız. Çalışma prensibimizi aslen verdiğimiz hizmet ile ilgili firmalarımıza karşı tam sorumluluk almak olarak belirleyerek butik danışmanlık hizmet anlayışına daha farklı anlam yüklemekteyiz.

Sayfamızda bulacağınız bilgileri, size bir el kitabı olacak şekilde düzenlemeye çalışırken diğer taraftan bu prosedür ve iş akışına günlük yoğun temponuzda sizin yerinize hak ettiği şekilde zaman ayırarak yanınızda yer almayı amaçlamakta ve uygulamaktayız.

Sitemize ücretsiz kayıt yaparak FORUM bölümümüzden sorularınızı sorabilir ve ihtiyacınız olan bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllara yayılmış tecrübelerimiz sonucu kurmuş olduğumuz sağlam ve sonuç odaklı kontaklar ile vermekte olduğumuz hizmetlerimiz firmalarımızı bir adım öne taşımaktadır. Bu adreste bilgi paylaşımının müşteri memnuniyeti için en önemli done olduğuna kanaat getireceğinize emin olabilirsiniz.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Giriş