FAALİYET KONULARI

Eksper Dış Ticaret Danışmanlık FAALİYET KONULARI

Firmamız Dış Ticaret ve Dahilde İşleme Rejimi ile ilgili tüm konu başlıklarında danışmanlık hizmeti ve eğitimlerini vermektedir.
Eksper Dış Ticaret Danışmanlık tüm dış ticaret işlemlerinde lojistik anlamda destek olmak şeklinde yürütülmektedir. Doğru müşteri – doğru fiyat ilişkisini kurma prensibinden yola çıkarak müşterilerin güvenirliğini araştırma, kontakları kurma, dış ticaret prosedürleri çerçevesinde ilişkinin sürdürülmesini sağlama aşamalarında yanınızda yer alarak diğer taraftan ise gerek ithalat gerekse ihracat işlemlerinde firmaya kazanç sağlayacak yolları araştırarak %100 faydalanmasını sağlamaktadır.
Eksper Dış Ticaret Danışmanlık Dahilde İşleme Rejimi konusunda 20 seneyi aşkın tecrübe ile , tüm değişiklikleri yakından takip ederek firmalarımıza tam bir güven vererek ve tüm sorumluluğu üzerimize alarak danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Dahilde İşleme İzin Belgenin alımından kapatılmasına kadar olan süreci adım adım takip ederek maximum kazançla geri dönüş sağlayacak şekilde sorunsuz olarak belgelerinizin kapatma işlemlerini gerçekleştirir.
Eksper Dış Ticaret Danışmanlık Yatırım Teşvik, Hariçte İzin Belgeleri, Dahilde İşleme İzin Belgeleri D1 ve D3 konularında oldukça yetkindir.
Eksper Dış Ticaret Danışmanlık Yatırım Teşvik Belgelerinizin alımı, takibi, tamamlama vizesinin alınması ile ilgili işlemlerinizde bilgi akışı sağlanması ve belge hazırlanması şeklinde hizmet vermektedir.
Eksper Dış Ticaret Danışmanlık verdiği uygulamalı Dahilde İşleme Rejimi Eğitimleri ve Dış Ticaret Eğitimleri ile konusunda yetkin kişiler kazandırmayı hedef edinmiştir.

Giriş